segment

Restaurace Mexita Jaroměř

Restaurace Mexita se nachází pod historickým centrem Jaroměře na hlavním tahu směr Náchod - Polsko a Dvůr králové - Trutnov. Specializuje se na mexickou a italskou kuchyni, ale můžete si zde vychutnat také skvělé české grilované speciality.
Restaurace má oddělený kuřácký a nekuřácký prostor a od jara do podzimu krytou zahrádku s grilem, jezírky a dětským koutkem.
Pravidelné pořádání tanečních večírků při žživé hudbě.

Oslava nebo firemní večírek?

Tak to jste právě v Mexitě naprosto správně. Restaurace nabízí 60 míst v kuřáckém, 20 míst v nekuřáckém prostoru a 20 míst v odděleném salonku.
Dále zde najdeme ještě jednu oddělenou zahrádku s vinný sklípkem pro možnosti pořádání soukromých akcí či svatebních oslav.
S předstihem je možná rezervace celé restaurace i s možností ubytování. Dle domluvy je nachystáno občerstvení v podobě obložených mís, salátů, předkrmů a jiných chuovek.

Akce pro Vás

Čas od času budeme pořádat v restauraci Akce pro Vás - což budou večery nebo víkendy zaměřené na gastronomické téma, zvolené ať už sezónou, svátkem nebo prostě jen nahodile. Obsahují většinou několikachodové menu s doprovodem speciálně navržené ochutnávky vín. Take si můžete vychutnat ryby a mořské plody, menu á la Argentina nebo třeba svatomartinské menu s husou jako hlavním chodem. Tyto akce budou zveřejnovány zde na webu či na našem facebooku.